3-5 týždňov Rancilio Silvia E
Technicke parametre
Prikon 2600W
Rozmer 10x50x60

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Rancilio Silvia E

Ak ste do espressa beznádejne zamilovaní tak Silviu jednoducho musíte mať, pretože je

  • bez konkurencie vo svojej triede
  • s prijateľnou cenou v pomere výkon / kvalita / dizajn
  • stáva sa najpredávanejším domácím pákovým kávovarom.

DOKONALÉ ESPRESSO V POHODLÍ DOMOVA
Doprajte si potešenie z dúšku kvalitného espressa po celý deň kdekoľvek práve ste, či už v práci, alebo v pohdlí vášho domova. Firma Rancilio na základe dlhoročných skúseností z vývoja výroby a predaja profesionálnych pákových kávovarov vložila veškeré svoje technologické umenie do konceptu, ktorý perfektne sadne pre domácich "fajnšmekrov" a milovníkov kvalitne pripraveného prvotriedneho talianskeho espressa.

Rancilio Silvia E

Ak ste do espressa beznádejne zamilovaní tak Silviu jednoducho musíte mať, pretože je
- bez konkurencie vo svojej triede 
- s prijateľnou cenou v pomere výkon / kvalita / dizajn
- stáva sa najpredávanejším domácím pákovým kávovarom.


DOKONALÉ ESPRESSO V POHODLÍ DOMOVA

Doprajte si potešenie z dúšku kvalitného espressa po celý deň kdekoľvek práve ste, či už v práci, alebo v pohdlí  vášho domova. Firma Rancilio na základe dlhoročných skúseností z vývoja výroby a predaja profesionálnych pákových kávovarov vložila veškeré svoje technologické umenie do  konceptu, ktorý perfektne sadne pre domácich "fajnšmekrov" a milovníkov kvalitne pripraveného prvotriedneho talianskeho espressa.


ZAMERANÉ NA KVALITU ESPRESSA

Silvia je vybavená masívnou 580g pákou (portafilter) a 58mm hlavou, ktorá vyšla z profesionálnych pákových kávovarov Rancilio. Toto větko zabezpečujue jej vynikajúcu tepelnú stabilitu, ktorá je spolu so správnym tlakom jedným z najdôležitejších faktorov prispievjúcich ku kvalite výsledného nápoja. Obsluhu spríjemňuje aj ergonomicky tvarovaná rukoväť dizajnovaná pre každodenné používanie z kvalitného materiálu. Veľký mosadzný bojler o objeme 0,3l dovoľuje maximálne využiť potenciál tlaku a pary nielen pre prípravu prvotriedneho espressa, ale aj rôznych kávových nápojov. Silvia je navyše vybavená pasívnym ohrevom šálok a dodávkou teplej vody čo ju opäť značne favorizuje.


KAPUČÍNO, LATTE, ČOKOLÁDA ALEBO ČAJ - ŽIADNY PROBLÉM

Ďalšou vychytávkou novej triedy Silvia E je nová profesionálna parná tryska vybavená bezpečným úchytom, ktorý zabraňuje dotyku ruky s horúcim kovom.  Tryska pre napeňovanie mlieka je navyše osadená v pohyblivom kĺbe a tak ako ozajstný špecialista na prípravu kapučína určite oceníte jej všestranný pohyb, ktorý výrazne uľahčuje našľahanie mlieka pri použití roznych veľkostí konvičiek na mlieko. Pomerne objemná  2,4l nádoba na vodu plnená zvrchu spolu s dostatočným výkonom ohrevu vám dovoľuje pripravovať okrem kávových nápojov aj čokoládu alebo čaj. Vďaka dobrému prístupu je do nádoby možné umiestniť mikrofilter na úpravu kvality vody čím tak isto prispejete ku kvalite pripravovaného nápoja a zároveň predlžujete životnosť kávovaru a jeho bezproblémovú prevádzku.Predĺžená záruka 3 roky

Veríme našim produktom a preto na tento produkt poskytujeme predĺženú 3-ročnú záruku

Vlastný Záručný aj pozáručný servis

Sme oficiálny distribútor značiek kávovarov a mlynčekov v našej ponuke a zároveň najvačšie servisné stredisko espresso pákových kávovarov na Slovensku.

Možnosť vyskúšať u nás na predajni

U nás nekupujete mačku vo vreci! Všetky produkty s dostupnosťou Skladom si možete najpr vyskúšať u nás na predajni.Radi vás prevedieme možnosťami funkciami údržbou a prípravou svojho prvého espressa.

Nakupujte výhodne!

Nakupujte za lepšie ceny v zvýhodnených setoch.Pokiaľ vám nevyhovuje naša ponuka neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme set vrátane príslušenstva šitý priamo na mieru.

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Výrobca: Rancilio
  • Kód produktu: R-0015
  • Dostupnosť: 3-5 týždňov
  • 655,20€
  • Bez DPH: 546,00€

Zvýhodnené sety Rancilio