3-5 týždňov Rancilio Rocky SD mlynček fresh

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Rancilio Rocky SD mlynček fresh

Mlynček na kávu s priamym mletím do páky, pre ešte lepšiu a stále čerstvú kávu - fresh. 

ZAMERANÉ NA KVALITU ESPRESSA

Mlynček pre dokonalé espresso z Dielne Rancilio by mal byť neoddeliteľnou súčasťou espresso kávovaru Rancilio silvia. Jeho robustné a kvalitné spracovanie zabezpečí dlhú životnosť. Rancilio (rovnako ako u kávovare Silvia) vychádza zo svojej filozofie preniesť do Vašich domácností skúsenosti a tecnologické umenie z oblasti výroby profesionálnych Talianskych espresso kávovaerov.Mlynček Rancilio Rocky je považovaný za zlatý štandard domácich espresso mlynčekov.

TECNOLÓGIA

Použitý robustný motor je rovnaký ako v mlynčeku MD40, ktorý je určený do profesionálneho prevádzky. Ak by ste chceli v mletie ísť ďalej, museli by ste vyberať už z mlynčekov pre komerčné použitie. Vlastnosti: - široký rozsah mletie (od kávy jemné ako hladká múka po hrubosť kávy vhodnú na prípravu vo French Press) - nastavenie hrubosti mletia - 50mm ploché mlecie kamene pre všetky typy kávových zŕn - tichá prevádzka - hlučnosť mletie neprevyšuje 70dB - antivibračné nohy - tónované násypka na zrnkovú kávu chráni zrná proti zdrojom svetla (slnečné žiarenie) - vidlica pre uchytenie páky pre priame mletie - telo a zadný kryt vyrobené z nerezovej ocele, predný kryt z komaxitovaného oceľového plechu - hlavný kolískový vypínač, kolískový spínač mletie

 
Vlastný Záručný aj pozáručný servis

Sme oficiálny distribútor značiek kávovarov a mlynčekov v našej ponuke a zároveň najvačšie servisné stredisko espresso pákových kávovarov na Slovensku.

Možnosť vyskúšať u nás na predajni

U nás nekupujete mačku vo vreci! Všetky produkty s dostupnosťou Skladom si možete najpr vyskúšať u nás na predajni.Radi vás prevedieme možnosťami funkciami údržbou a prípravou svojho prvého espressa.

Nakupujte výhodne!

Nakupujte za lepšie ceny v zvýhodnených setoch.Pokiaľ vám nevyhovuje naša ponuka neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme set vrátane príslušenstva šitý priamo na mieru.

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Výrobca: Rancilio
  • Kód produktu: Product 15
  • Dostupnosť: 3-5 týždňov
  • 291,00€
  • Bez DPH: 242,50€

Zvýhodnené sety Rancilio