Čistič mlynčekov na kávu
 Je vhodný pre profesionálne aj domáce mlynčeky. Prípravok je potravinársky nezávadný. 
 Postup čistenia:
 1. Vyprázdnite násypku mlynčeka a vymelte prípradný zbytok kávy z mlecej komory
 2. Nasypte čistič, naň ešte malé množstvo zrnkovej kávy a začnite mlieť
 3. Po premletí zmes vyhoďte
 4. Mlecie kamene by mali byť zbavené starej mastnoty a usadenín

Puly GREEN rada:
Čistejšie podzemné vody bez zbytočných fosforečnanov pre nás znamenajú veľa. Séria čistiacich prostriedkov je založená na používaní organických materiálov, ktoré sú certifikované pre komerčné využitie. Organickým zložkám trvá aktivovanie o niečo dlhšie. Po krátkom čase sa však stanú účinnými. Neobsahuje žiadne fosforečnany(fosfáty).
Fosfáty sa používajú v pracích prostriedkoch na zmäkčovanie vody s cieľom umožniť účinnejšie čistenie. Ich vypúšťanie do jazier a riek ale napomáha šíreniu rias. Premnoženie rias zabíja ryby a iné vodné druhy tým, že im odoberá kyslík. Pracie prášky a saponáty sú treťom mieste zdrojov znečisťovania povrchových vôd, hneď po poľnohospodárstve a odpadových vodách.
Prášok sa napení pri kontakte s vodou. Ked zmizne pena, čistiaci prostriedok je preč. Je recyklovatelný a certifikovaný NSF. Určité látky v čistiacom prostriedku pomáhajú predchádzať hrdzaveniu.
Čo presne znamená NSF?Milióny ľudí po celom svete považujú bezpečnosť potravín, vody a iných produktov za samozrejmosť. To všetko iba vďaka pojmu NSF. Klasifikácia NSF zaručuje, že produkty, s ktorými prídete do kontaktu budú spĺňať najvyššie štandardy ochrany zdravia.
Produkty a procesy výroby sú detailne kontrolované skôr, než budú schopné získať certifikáciu. Táto kvalifikácia nie je jednorázovou záležitosťou. Prísne kontroly prebiehajú na pravidelnej báze.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Puly Grind Green

  • Výrobca: Puly
  • Kód produktu: PUL-GR-GR
  • Dostupnosť: Skladom
  • 11,18€
  • Bez DPH: 9,32€