Vypredané Puly Bar Green

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Puly Bar Green

Certifikovaný čistiaci prostriedok (podľa normy H.A.C.C.P.) použitelný v domácnosti a potravinárskom priemysle.Vynikajúco čistí nerezové povrchy, lakované povrchy, plast, sklo, mramor a podobne. Stačí nastriekať na znečistený povrch a rozotrieť utierkou, Prostriedok schne bez potreby použitia utierky. Nezanecháva zápach ani škvrny. Nie je nutné oplachovať. Nesmie sa aplikovať v okolí jedla ani priamo na jedlo.

Puly GREEN rada:
Čistejšie podzemné vody bez zbytočných fosforečnanov pre nás znamenajú veľa. Séria čistiacich prostriedkov je založená na používaní organických materiálov, ktoré sú certifikované pre komerčné využitie. Organickým zložkám trvá aktivovanie o niečo dlhšie. Po krátkom čase sa však stanú účinnými. Neobsahuje žiadne fosforečnany(fosfáty).
Fosfáty sa používajú v pracích prostriedkoch na zmäkčovanie vody s cieľom umožniť účinnejšie čistenie. Ich vypúšťanie do jazier a riek ale napomáha šíreniu rias. Premnoženie rias zabíja ryby a iné vodné druhy tým, že im odoberá kyslík. Pracie prášky a saponáty sú treťom mieste zdrojov znečisťovania povrchových vôd, hneď po poľnohospodárstve a odpadových vodách.
Prášok sa napení pri kontakte s vodou. Ked zmizne pena, čistiaci prostriedok je preč. Je recyklovatelný a certifikovaný NSF. Určité látky v čistiacom prostriedku pomáhajú predchádzať hrdzaveniu.
Čo presne znamená NSF?Milióny ľudí po celom svete považujú bezpečnosť potravín, vody a iných produktov za samozrejmosť. To všetko iba vďaka pojmu NSF. Klasifikácia NSF zaručuje, že produkty, s ktorými prídete do kontaktu budú spĺňať najvyššie štandardy ochrany zdravia.
Produkty a procesy výroby sú detailne kontrolované skôr, než budú schopné získať certifikáciu. Táto kvalifikácia nie je jednorázovou záležitosťou. Prísne kontroly prebiehajú na pravidelnej báze.

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Výrobca: Puly
  • Kód produktu: BUL-BAR-GR
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 10,67€
  • Bez DPH: 8,89€