Vypredané Loveramics Dale Harris - 200ml Cappuccino Cup - Caledon Blue
Šálky / riad
Maeriál porcelán
Objem 200ml
Použitie Capuccino

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Loveramics Dale Harris - 200ml Cappuccino Cup - Caledon Blue

Loveramics Dale Harris colection - sú bez uška, sú praktické a moderné a sú jednoducho nádherné
Dale Harris "champion Signature" budú nielen ozdobou Vášho kávovaru ale praktickým, vkusným a potrebným príslušenstvom vášho moderného coffeeshopu. Milujem minimalistický design takýchto miest, kde to je "len" o káve.
Dale Harris je charizmatický 2017 WBC šampión. Píše sa rok 2016 a Dale skúma čo by v rámci baristických súťaží bolo možné urobiť pre to aby sa zlepšil senzorický vnem pripraveného nápoja a tak umocnil zážitok z dannej receptúry. - Šálka! Oslovil tak známeho keramaika Benna Suttona s ktorým začali pracovať na sade šálok do ktorých Dale nakoniec pripravoval svoje víťazné receptúry.
LOVERAMICS - Dale Harris "Shampions signature" sú výsledkom spolupráce Dala s Loveramics.Vyrábajú sa v troch veľkostiach 80ml - espresso150ml - flathwhitedoppio200ml - capuccino. Dvestovky dokážete použiť na lungo, servírovanie batch brew, filtrovanej kávy či dokonca na vodu k espressu alebo jednoduchý sladký kávový dezert. Jednou sadou šálok dokážete pokryť široké spektrum požiadaviek vašich zákazníkov.
Tri veľkosti tri farby. Vrchná polovica šálky je glazovaná spodok zostáva jemne drsný a veľmi príjemný na dotyk. Dostupné su tri farby glazúry transparentná Beige, jemne modrá pastelová Celadon Blue. Mňa však najviac dostala Celadon green.
Príprava espresa je zážitok. Šálky majú vajíčkové dno vďaka tomu a ich tvaru vynikne kompaktná bohatá crema. Dostatočný objem a kónický tvar umocňujú zážitok z arómy.
Podobne sú na tom aj ostatné veľkosti. Do najväčšej šálky šlo vďaka tvaru vytvoriť základne vzory latteart bez väčších problémov, bolo to ľahšie ako do obľúbených duritiek.
Šálky sa dobre držia, veľmi dobre sa z nich uchlipkáva. Sú vyrobené z kvalitného hrubostenného porcelánu (pri Loveramics je to štandard) takže dobre absorbujú teplo z pripravovaného nápoja, ktorý je tým pádom vďaka správnej teplote hneď "piteľný".
Aj napriek tomu nie sú až tak teplé aby ich nebolo možné uchopiť rukou bez uška. Najmenej sa prehrieva vrchná glazovaná časť.

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Výrobca: Loveramics
  • Kód produktu: LO-DH-200-CB
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 10,46€
  • Bez DPH: 8,72€