Lelit Victoria - PL91T
Kĺúčové vlastnosti
Spôsob ohrevu vody Single boiler hlava/voda/para
PID regulácia Áno, LCC (Lelit control center)
Odpad Odpadová myska, samočistiaci rošt
Komunikačný display Áno, LCD plnengrafický s vysokým rozlíšením
Kontrola hladiny vody Áno, grafický indikátor
Manometer Áno, podsvietený
Ohrev šálok Áno, pasívny
Páka (filterholder) profesionálna 58mm, pochrómovaná mosadz
Parná tryska Áno osadená v pohyblivom kĺbe
Podsvietenie ovládacích prvkov Áno, všetky
Pohotovostný režim Áno (v zmysle normy CEI EN 50564)
Predparenie (pre-infusion) Áno, plne programovateľný
Príprava pre vysoký hrnček Áno (mug friendly)
Technicke parametre
Čistiaci program Nie
Hmotnosť 9,2kg
Horúca voda Nie
Komunikačný display Ano
Napätie 230V 50Hz
Objem kotla 300ml
Objem nádržky 2,5l
Para Áno
Počet hláv 1
Prikon 1000W
Rozmer 22,5x27x38
Trojcestný ventil Áno
Volumetrika Nie
Výpusť páky Univerzal pre single aj double

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Lelit Victoria - PL91T

Model PL91T

VIP Line je produktová rada Talianskych espresso kávovarov značky Lelit do ktorej táto spoločnosť vložila všetko svoje technologické umenie, dlhoročné skúsenosti a zmysel pre detail pri výrobe domácich kávovarov na prípravu dokonalého espressa. Zrodila sa tak trieda, ktorá hravo uspokojí aj tých najnáročnejších domácich baristov, kávových nadšencov ktorí na svojej ceste k perfektnému výsledku pripravovaného nápoja potrebujú mať za pomoci svojho kávovaru celý proces prípravy pod kontrolou vo všetkých aspektoch bez akýchkoľvek kompromisov. Pri navrhovaní tejto rady sa kládol veľký dôraz na najmodernejšie technologické vybavenie v podobe LCC(Lelit control center), použitie kvalitných konštrukčných prvkov z profesionálneho sektoru a čerešničkou na torte je funkčný elegantný dizajn zameraný na detaily. Kávovar sa tak stáva nielen perfektným nástrojom a pomocníkom ale aj štýlovým doplnkom vybavenia vašej kuchyne.

Precízny a inteligentný
Pomocou LCC - Lelit control center máte celý proces prípravy pod kontrolou. Čo zaručí precíznosť a tým dosiahnutie excelentných výsledkov

10 MIN do prvého espressa
Už žiadne čakanie! Vďaka rýchlemu štartu si už za 5min dokážete vychutnať svoje ranné espresso

Dokonalé espresso bez kompromisov
Masívna páka z pochromovanej mosadze s výbornou tepelnou stabilitou, ergonomická rúčka a dômyselné prevedenie univerzálnej výpuste pre single aj double espresso.

Espresso, Americano, Capuccino
Žiadny problém, Grace je vybavená parnou tryskou v otočnom kĺbe čo ocenia najmä domáci baristi pri používaní roznych veľkostí konvičiek.

 

Estetika po boku s modernou technológiou veľmi šikovne zapracovaná do úsporného, funkčného a zároveň elegantného dizajnu! Tak by sa dala charakterizovať "kráľovná" Victoria produkt z VIP Line - rodiny domácich kávovarov od spoločnosti LELIT.
Napriek svojim úsporným rozmerom je Victoria velikánom v príprave domáceho espressa. Do malých rozmerov LELIT zapracoval vo výsledku silný espresso kávovar, kde pri jeho konštrukcii použil komponenty z profesionálnych espresso kávovarov.
Model PL91T sa pýši väčšou kapacitou bojleru na akú sme zvyknutý pri bežných domácich kávovaroch so single-boiler ohrevom vody, 58mm profesionálnou hlavou a msívnou pákou z pochrómovanej mosadze, vybavenou profesionálnou výpusťou, ktorá značne prispieva k udržaniu súdržnej a kompaktnej cremy. Väčší bojler oceníte pri príprave viac po sebe idúcich šálok espressa, pri príprave kapučína, alebo mliečnych espresso nápojov. Všetky modely LELIT VIP Line sú navyše vybavené jedinečným srdcom a zároveň mozgom celého konceptu v podobe LCC (Lelit control center), ktorý je exkluzívnym príspevkom LELITU k takmer dokonalému espressu.

LCC za pomoci baristu zabezpečí perfektnú extrakciu (preinfusion, PID), napomáha pri dosahovaní lepších výsledkov a pritom máte celý proces prípravy nekompromisne pod kontrolou. (Nastavenie správnej teploty vody, PID regulácia, počítanie času extrakcie, informácie o nahriatí či kontrola hladiny vody.) Kávovar tak výrazne pomáha a dohliada na  svojho majiteľa, ktorý chce dostať maximum z kvalitného kávového zrnka a zároveň nijak nezasahuje do umenia baristu.

 

Vlastný Záručný aj pozáručný servis

Sme oficiálny distribútor značiek kávovarov a mlynčekov v našej ponuke a zároveň najvačšie servisné stredisko espresso pákových kávovarov na Slovensku.

Možnosť vyskúšať u nás na predajni

U nás nekupujete mačku vo vreci! Všetky produkty s dostupnosťou Skladom si možete najpr vyskúšať u nás na predajni.Radi vás prevedieme možnosťami funkciami údržbou a prípravou svojho prvého espressa.

Nakupujte výhodne!

Nakupujte za lepšie ceny v zvýhodnených setoch.Pokiaľ vám nevyhovuje naša ponuka neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme set vrátane príslušenstva šitý priamo na mieru.

  • Výrobca: LELIT
  • Kód produktu: PL91T
  • Dostupnosť: 1
  • 868,80€
  • Bez DPH: 724,00€

Video