Hario V60-02 Ceramic Coffee Dripper Matne Čierny + 40 filtrov

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Hario V60-02 Ceramic Coffee Dripper Matne Čierny + 40 filtrov

Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami prípravy kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Tento japonský výrobok vám umožní dostať maximum z vašej kávy jednoduchým a účinným spôsobom. Metóda filtráciou je zábavná a umožňuje experimentovanie s prípravou.
Prekvapte svojich známych bohatou chuťou a arómou kávy, rovnako ako technikou prípravy! Hario V60-02 umožní pripraviť 300-500 ml kávy naraz, čo je dosť na veľký hrnček, alebo dve menšie porcie.
Táto keramická verzia ponúka štýlový design dostupný vo viacerých farbách, výborný ako dekorácia vašej kuchyne. Naviac, jeho dominantná vlastnosť je udržiavanie teploty. Kónický tvar a špeciálne drážky zvnútra dripperu poskytujú dokonalý prietok vody. Na prápravu vynikajúcej kávy budete potrebovať čerstvo zomletú vysoko kvalitnú kávu, filter, váš obľúbený hrnček alebo šálku a váhu.
Umiestnite filter do drippera a ten položte na nádobu, ktorú používate na servírovanie kávy. Proces extrakcie trvá len 3-4 minúty. 
Ďalšou výhodou tejto metódy je veľmi jednoduchá údržba. Po použití jednoducho odstráňte filter a vyumývajte dripper tečúcou vodou, alebo v umývačke riadu.

Hario v preklade znamená "Kráľ skla". Tento preklad dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v r. 1921 a odvtedy vyrába sklenené, keramické a kovové výrobky najvyššej kvality. Výroba je umiestnená v Japonsku, popri dôslednom dodržiavaní ekologických noriem.

  • Výrobca: Hario
  • Kód produktu: H-V60-C-BLCKM
  • Dostupnosť: Skladom
  • 23,50€
  • Bez DPH: 19,58€