-28% Vypredané ANCAP Galileo - capuccino 190ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

ANCAP Galileo - capuccino 190ml

Šálka na Espresso Galileo od známeho talianskeho výrobcu vysokvalitného porcelánu pre gastronómiu je výsledkom dizajnu, funkčnosti a toho správneho tvaru pre dokonalý zážitok z práve pripraveného nápoja.

Profesionálny gastro porcelán pre kávu

Šálky určené pre Vašu obľubenú kávu sú vyrobené hrubostenného porcelánu vďaka čomu si pripravený nápoj udržuje výrazne dlhšie svoju arómu a chuť. Spoločnosť d'Ancap sa pri výrobe porcelánových šálok pre kávu (Espresso šálky, šálky pre Cappuccino...), zameriava na kvalitu materiálov, dokonalosť tvarov a používa moderné technológie, čím dosahuje vysokú kvalitu pri výslednom produkte.

Presná výroba, vysoko kvalitné materiály a zmysel pre detail umožňujú, aby sa porcelán stal ideálnym partnerom pre každého, kto si rád vychutnáva lahodnú šálku kávy. Šálky sú vyrobené z tvrdého a čistého porcelánu, odolného voči teplotným šokom a opotrebeniu, vďaka čomu majú výrobky d'Ancap dlhú životnosť. Vnútorný tvar šálky napomáha tvorbe cremy pri správnej príprave espressa, ktorá sa vďaka silnostennému porcelánu udrží na hladine výrazne dlhšie. Dôraz je kladený aj na hornú hranu, ktorá je spolu s uškom najzaťažovanejšou časťou šálky musí vydržať nárazy, tepelné šoky bez toho aby popraskala glazúra,alebo sa jej akákoľvek časť odštrbila. Stálofarebnosť a neporušený povrch aj po tisícoch umývacích cyklov je potom samozrejmosť.

Káva si zaslúži svoj porcelán, pitie kávy je totiž obrad! Možno ju pripravovať na mnoho spôsobov a tým vyhovieť rozdielnym chuťovým nárokom milovníkov kávy. Nenechajte sa ochudobniť o rituálne aspekty varenia kávy a snažte sa aj Vy svojej záľube venovať trochu lásky aj v podobe tej správnej šálky.

Objem 55 ml
Výška 5,4 cm

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Výrobca: D Ancap spa
  • Kód produktu: 4002
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 7,32€
  • 5,28€
  • Bez DPH: 4,40€