-25% Asobu - Cold Brew Insulated Portable Brewer - Stainless Steel White

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Asobu - Cold Brew Insulated Portable Brewer - Stainless Steel White

Asobu Cold Brewer je jednoduché zariadenie, ktoré vám umožní variť kávu dvoma spôsobmi – na studeno a na horúco. Cold Brew je káva pripravená namáčaním mletých zŕn v studenej vode niekoľko hodín. Takto pripravená káva má veľmi jemnú chuť s nízkou horkosťou a môže byť skladovaná niekoľko dní.
-môžete variť až 900ml kávy alebo čaju – teplé alebo studené, bez papierových filtrov.
-utesnená izolovaná kanvica – udržiava teplotu niekoľko hodín.
-vyrobené z vysokokvalitných, trvácnych a potravinársky nezávadných materiálov.
Dizajn je jednoduchý, čistý, odolný a vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Skladá sa z izolovanej kanvice, rukoväte, varnej komory s vekom a filtrom.
Nádoba je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, zapečatená, môže pojať až 1 liter a udržuje teplotu niekoľko hodín. Varná komora je vyrobená z Tritanu – vysokokvalitný plast bez obsahu BPA. Ventil v jeho základni sa otvorí stlačením tlačidla.

Príprava:
Na prípravu Cold Brew jednoducho nasypte do filtra 6 gramov mletej kávy na každých 100ml studenej vody. Na prípravu plnej kanvice nasypte do filtra 54g kávy a pridajte 900ml studenej vody. Nasaďte veko a zatvorte jazýček. Po 12-24 hodinách otvorte jazýček a stlačením tlačidla spustite prípravu. Pridajte ľad a je hotovo!

V Asobu Cold Brewer môžete pripraviť aj horúcu kávu. Namiesto studenej vody použite teplú vodu a kávu pripravujte 3-4 minúty.  

  • Výrobca: Asobu
  • Kód produktu: AS-CB-WH
  • Dostupnosť: 1
  • 59,70€
  • 44,78€
  • Bez DPH: 37,32€