5-10 dní Delter Coffee Press

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Delter Coffee Press

Slovo press škrtnite z názvu tejto pípravy. Nie je to ďalší Aeropress ani ručný pressovač. DELTER je originálny nástroj na prípravu delikátnej filtrovanej kávy aj z menšieho množstva nameltých kávových zrniek. Ide o dômyslnú pomôcku, ktorá vám pomáha vytažiť maximum chutí z výberových zrniek a dosiahnuť čistý profil v šálke aj bez použitia špeciálneho vybavenia ako váha, alebo kanvička s termoreguláciou. Dobré mletie a správnu vodu pri príprave filtrovanej kávy berieme ako samozrejmosť.

Press nie je press

Na rozdiel od Aeropressu v ktorom je namletá káva počas celej doby prípravy v kontakte DELTER zrnká oplachuje v spodnej komore vybavenej papierovým filtrom, ktorá po bokoch nemá otvory a tak sa do šálky nedostáva ani zrnko namletej kávy čiže výsledok je úplne čistý.
Voda je dávkovaná vrchným piestikom, ktorý funguje ako strikačka s odmerkou na vonkajšej strane valca takže vodu môžete opätovne a presne dávkovať ako keby ste pripravoli dripp.

JET SEAL

Je presne tá vychytávka Delteru ktorá ho robí výnimočný a vďaka ktorej môžete dosiahnuť perfektný drip výberovej kávy s čistým chuťovým profilom aj z menšieho množsta nameletej zmesy. Je to guemná vložka ktorá obsahuje niekoľko desiatok drobných trysiek. Tlakom na vrcný piestik taj vytvoríte sprchu, ktorá oplachuje zrnká v spodnej komore a káva prekvapkáva cez filter do pripravenej nádoby.

Kvalitné materiály atraktívny design 

Delter Coffee Press má hlavnú komoru a piest z materiálu Tritan Copolyester, ktorý je veľmi odolný a navyše číry ako sklo. Polypropylén, z ktorého sa naopak vyrába AeroPress, je síce tiež odolný, ale nie je priehľadný. Do kávovaru tak nie je moc dobre vidieť, čo sťažuje ako prípravu, ako aj jeho údržbu.

Delter Coffee Press v kocke:

Presné dávkovanie vody a kontrola času extrakcie
Príprava až 400 ml kávy
Čistota pripravenej kávy porovnateľná s prípravou v Dripper
Kvalitné Tritan Copolyester pre pevnú a čírou komoru a piest
Skladný a vhodný pre cestovanie
100 papierových filtrov súčasťou balenia

 

Dočasne vypredané

Produk je momentálne nedostupný čakáme na jeho naskladnenie.

  • Kód produktu: DEL-01
  • Dostupnosť: 5-10 dní
  • 49,20€
  • Bez DPH: 41,00€